Menu

Konkursy przedmiotowe

.

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALBUS

 

 

Julia Nosal kl.2a - III miejsce oraz tytuł laureata (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Julia Rączka kl.1c - tytuł laureata (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Aleksandra Dębska kl.1c - wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Katarzyna Mej kl. 2d- wyróżnienie (opiekun: mgr Bogumiła Kasperek)

Grzegorz Żak  kl. 2a- wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Natalia Strózik  kl. 2a- wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Anna Ryczko kl.3a - wyróżnienie (opiekun: mgr Bogumiła Kasperek)

Karolina Orzechowska kl.3b - wyróżnienie (opiekun: mgr Ewa Wiktor)

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY GALILEO

 

Anna Ryczko kl.3a - laureat (opiekun: mgr Bogumiła Kasperek)

Julia Nosal kl.2a - laureat (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Justyna Russek kl.1b - wyróżnienie (opiekun: mgr Bogumiła Kasperek)

Gabriela Kozioł kl.1c - wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Julia Rączka kl.1c - wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Marek Chwałek  kl. 2a- wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Katarzyna Mej kl. 2d- wyróżnienie (opiekun: mgr Bogumiła Kasperek)

 

 

 

XXIV Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach"

 

Uczennica klasy Ic Oliwia Harnik zdobyła I miejsce w Międzynarodowym konkursie plastycznym: "Mieszkam w Beskidach". Do konkursu zgłoszono 7ooo prac z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.

 

 

 

 

XII edycja turnieju "I ty możesz zostać ratownikiem"

 

W poniedziałek 10.04.2017r. w Gimnazjum w Brzeźnicy odbyła się XII edycja międzygminnego turnieju z zakresu wiedzy i umiejętności  udzielania pierwszej pomocy "I ty możesz zostać ratownikiem".

Drużyna, w składzie: Karolina Mrowiec, Karolina Orzechowska, Dawid Kwarciak i Piotr Tłomak(wszyscy to uczniowie klasy 3B) wywalczyli II miejsce i zakwalifikowali się do finału.

 

 

 

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY MULTITEST

 

Justyna Russek - wyróżnienie (opiekun: mgr Bogumiła Kasperek)

Gabriela Kozioł - wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

Julia Rączka - wyróżnienie (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALBUS

KLASA 1

Julia Nosal - I miejsce i dyplom laureata

Jakub Włosak - laureat

Damian Ryba - laureat

Grzegorz Żak - wyróżnienie

Marek Chwałek - wyróżnienie

 

KLASA 3

Rafał Kolec - III miejsce i tytuł laureata

Agnieszka Radwan - III miejsce i tytuł laureata

Bartłomiej Garus - laureat

Kamila Pająk - wyróżnienie

Eryk Galas- wyróżnienie

Witold Gacur - wyróżnienie

 

 

KONKURS LITERACKI "Stypendiada"

 

Karolina Kot 1d - finalistka

 

 

KONKURS CZYTELNICZY "Stypendiada"

 

Karolina Widlarz 3a - finalistka

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OLIMPUS O JANIE PAWLE II

 

Natalia Orkisz 3b - laureat

Gabrysia Koman 3b - laureat

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

 

Julia Nosal - wyróżnienie

 

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY GALILEO

KLASA 1

Julia Nosal - III miejsce i dyplom laureata

Jakub Włosak - wyróżnienie

Antoni Kokoszka - wyróżnienie

Grzegorz Żak - wyróżnienie

 

KLASA 3

Bartłomiej Garus - laureat

Katarzyna Ryczko - wyróżnienie

Krzysztof Paździor - wyróżnienie

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "Potyczki matematyczne"

 

Julia Nosal i Grzegorz Żak - III miejsce

 

SzKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "Czy znam procenty"

 

Galas Eryk - I miejsce

Garus Bartłomiej - I miejsce

Radwan Agnieszka- I miejsce

Kolec Rafał - II miejsce

Tomasz Orzechowski - II miejsce

Paździor Krzysztof - III miejsce

 

 

MULTITEST - MATEMATYKA

KLASA 1

Julia Nosal - wyróżnienie

Grzegorz Żak - wyróżnienie

Natalia Strózik - wyróżnienie

Jakub Włosak - wyróżnienie

KLASA 3

Bartłomiej Garus - laureat

Rafał Kolec - laureat

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 

 

ALBUS - MATEMATYKA

 

KLASA 2

 

Rafał Kolec - laureat

Bartłomiej Garus - laureat

 

KLASA 3

 

Maciej Góralczyk - laureat

Aleksandra Boba - wyróżnienie

 

 

GALILEO - MATEMATYKA

KLASA 1

Anna Ryczko - wyróżnienie

Jakub Spisak - wyróżnienie

Karolina Orzechowska - wyróżnienie

 

KLASA 2

Agnieszka Radwan - laureat

Bartłomiej Garus - laureat

Krzysztof Paździor - wyróżnienie

 

KLASA 3

 

Maciej Góralczyk - laureat

Karolina Chwałek - wyróżnienie

Aleksandra Boba - wyróżnienie

Mateusz Medoń - wyróżnienie

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR

Maciej Góralczyk - wyróżnienie

 

MULTITEST - JĘZYK POLSKI

KLASA 3

Karolina Chwałek - wyróżnienie

 

MULTITEST - MATEMATYKA

KLASA 1

Anna Ryczko - laureat

Karolina Orzechowska - laureat

KLASA 2

Rafał Kolec - laureat

Bartłomiej Garus - laureat

Katarzyna Ryczko - wyróżnienie

Eryk Galas - wyróżnienie

KLASA 3

Maciej Góralczyk - wyróżnienie

Aleksandra Boba - wyróżnienie

Mateusz Medoń - wyróżnienie

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

 

ALBUS - MATEMATYKA

 

KLASA 1

Rafał Kolec - laureat

Agnieszka Radwan - laureat

Eryk Galas - laureat

Bartłomiej Garus - laureat

Jakub Koźlak - laureat

Michał Góra - wyróżnienie

KLASA 2

Maciej Góralczyk - laureat

Aleksandra Boba - wyróżnienie

Karolina Chwałek - wyróżnienie

KLASA 3

Mateusz Wieliński - wyróżnienie

Monika Pietraszewska - wyróżnienie

Dariusz Cielebon - wyróżnienie

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Agnieszka Radwan - wyróżnienie

Aleksandra Boba - wyróżnienie

Maciej Góralczyk - wyróżnienie

 

GALILEO - MATEMATYKA

KLASA 1

Bartłomiej Garus - laureat

Agnieszka Radwan - laureat

KLASA 2

Aleksandra Boba - laureat

Maciej Góralczyk - laureat

Mateusz Medoń - laureat

KLASA 3

Monika Pietraszewska - laureat

 

PINGWIN - MATEMATYKA

Maciej Góralczyk - laureat

 

MULTITEST - JĘZYK POLSKI

KLASA 2

Daniel Pamuła - laureat

Aleksandra Boba - wyróżnienie

 

MULTITEST - MATEMATYKA

KLASA 1

Jakub Koźlak - laureat

Agnieszka Radwan - laureat

Natalia Orkisz - laureat

Katarzyna Ryczko - laureat

Kamila Pająk - wyróżnienie

Witold Gacur - wyróżnienie

Michał Góra - wyróżnienie

Rafał Kolec - wyróżnienie

Eryk Galas - wyróżnienie

Bartłomiej Garus - wyróżnienie

KLASA 2

Maciej Góralczyk - laureat

Mateusz Medoń - laureat

Aleksandra Boba - laureat

Zmiana terminu Rady Pedagogicznej.

Aktualności

Kontakt

  • Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Tomicach
    ul. Dworska 9A
    34-100 Tomice
  • 033 873 22 35

Galeria zdjęć