Menu

Konkursy kuratoryjne

.

 

 

SUKCESY W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Zakończyły się etapy wojewódzkie konkursów kuratoryjnych. Z przyjemnością informujemy, że:

  • tytuł Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego zdobyła Marta Kwarciak, uczennica klasy IId pod opieką pani Katarzyny Wójcik;
  • tytułu Laureata w kuratoryjnym konkursie tematycznym ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" zdobyła Karolina Orzechowska, uczennica klasy IIIb pod opieką pani Agnieszki Graboń;
  • tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu z Biologii zdobył Dominik Siemasz, uczeń klasy IIIa pod opieką pani Bożeny Moskała.

Gratulujemy!!!

 

 

Do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych i tematycznych zakwalifikowali się:

  • Marta Kwarciak (język polski, opiekun: mgr Katarzyna Wójcik);
  • Dominik Siemasz (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Karolina Orzechowska  (konkurs "Losy żołnierza", opiekun: dr Agnieszka Graboń);
  • Katarzyna Mej, Karolina Kot, Antoni Kokoszka, Małgorzata Tłomak, Weronika Tyrybon, Kamila Wojnowska, Jakub Włosak (konkurs ,,Śladami żołnierzy wyklętych. Witold Pilecki i Danuta Siedzikówna "Inka" w panteonie polskiej historii", opiekun: dr Agnieszka Graboń)

 

 

 

 

Do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych i tematycznych zakwalifikowali się:

 

  • Marta Kwarciak, kl.2d - j.polski (opiekun p.K.Wójcik),
  • Anna Ryczko, kl.3a - biologia (opiekun p.B.Moskała)
  • Nikola Łubik, kl.3a - biologia (opiekun p.B.Moskała)
  • Dominik Siemasz, kl.3a biologia (opiekun p.B.Moskała)
  • Beata Bury, kl.2a - konkurs biblijny (opiekun p.A.Karcz)
  • Monika Talar, kl.2c - konkurs biblijny (opiekun p.A.Karcz)
  • Dominika Dereniowska, kl.3a. - konkurs ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" (opiekun p. A.Graboń)
  • Karolina Orzechowska, kl.3b - ,,Losy żołnierza" (p. A.Graboń)
  • Weronika Zając, kl.3c - ,,Losy żołnierza" (p. A.Graboń)
  • Tomasz Adamik, kl.3c - ,,Losy żołnierza" (p. A.Graboń)

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych i tematycznych zakwalifikowali się:

  • Jakub Koźlak (fizyka, opiekun: mgr Piotr Duman);
  • Natalia Orkisz (historia, opiekun: dr Agnieszka Graboń);
  • Kamila Pająk  (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Kamila Brusik (konkurs "Losy żołnierza", opiekun: dr Agnieszka Graboń)
  • Dominik Kalamus (konkurs ,,Śladami żołnierzy wyklętych. Witold Pilecki w Panteonie polskiej historii", opiekun: dr Agnieszka Graboń)
  • Michał Góra (konkurs ,,Śladami żołnierzy wyklętych. Witold Pilecki w Panteonie polskiej historii", opiekun: dr Agnieszka Graboń)

 

 

 

 

Do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych i tematycznych zakwalifikowali się:

 

  • Katarzyna Ryczko (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Kamila Pająk  (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Jakub Koźlak (fizyka, opiekun: mgr Piotr Duman);
  • Natalia Orkisz (język polski, opiekun: dr Renata Kowalczyk);
  • Dominik Kalamus (język niemiecki, opiekun: mgr Helena Knapczyk);
  • Michał Góra (wos, opiekun: mgr Aneta Knapik);
  • Bartłomiej Garus (matematyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Agnieszka Radwan (matematyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Jakub Koźlak (informatyka , opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Wiktoria Widlarz (informatyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Natalia Orkisz (historia, opiekun: dr Agnieszka Graboń);
  • Magdalena Kwarciak (konkurs biblijny, opiekun: mgr Anna Karcz)
  • Monika Noszka (konkurs biblijny, opiekun: mgr Anna Karcz)
  • Natalia Orkisz (konkurs biblijny, opiekun: mgr Anna Karcz)
  • Monika Zając (konkurs biblijny, opiekun: mgr Anna Karcz)
  • Witold Gacur (konkurs biblijny, opiekun: mgr Anna Karcz)
  • Kamila Brusik (konkurs "Losy żołnierza", opiekun: dr Agnieszka Graboń)
  • Natalia Orkisz (konkurs "Losy żołnierza", opiekun: dr Agnieszka Graboń)
  • Natalia Orkisz ( małopolskie dyktando niepodległościowe "Po polsku o historii" , opiekun: dr Agnieszka Graboń)
  • Karolina Kot (małopolskie dyktando niepodległościowe "Po polsku o historii", opiekun: mgr Katarzyna Wójcik)

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że

  • Natalia Orkisz została laureatem konkursu tematycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" (opiekun: dr Agnieszka Graboń)
  • Maciej Góralczyk finalistą konkursu matematycznego (opiekun: mgr Katarzyna Kosek) i języka angielskiego (opiekun: mgr Ewa Adamus)
  • Kamila Brusik finalistą konkursu tematycznego "Historia Solidarności" (opiekun: dr Agnieszka Graboń)
  • Daniel Pamuła finalistą konkursu tematycznego "Historia Solidarności" (opiekun: mgr Aneta Knapik)

 

Gratulujemy !!!

 

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 

 

 

  • Aleksandra Boba (matematyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Maciej Góralczyk  (matematyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Agnieszka Radwan (matematyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Karolina Chwałek (historia, opiekun: dr Agnieszka Graboń);
  • ​Mateusz Medoń (historia, opiekun: dr Agnieszka Graboń);
  • Daniel Pamuła (historia, opiekun: mgr Aneta Knapik);
  • Katarzyna Ryczko (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Maciej Góralczyk (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Mateusz Medoń (geografia, opiekun: mgr Zofia Gajos);
  • Maciej Góralczyk  (chemia, opiekun: mgr Anna Sporek);
  • Maciej Góralczyk (j.angielski, opiekun: mgr Ewa Adamus);
  • Tomasz Nidecki (j.angielski, opiekun: mgr Monika Pływacz)
  • Karolina Chwałek (wos, opiekun: mgr Aneta Knapik);

 

Do etapu rejonowego konkursów tematycznych zakwalifikowali się:

  • Informatyka "Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputerów"

 

Jakub Koźlak (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

 

  • "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

Radosław Masłowski (opiekun: dr Agnieszka Graboń)

 Kamila Brusik (opiekun: dr Agnieszka Graboń)

 Natalia Orkisz (opiekun: dr Agnieszka Graboń)

 Karolina Chwałek (opiekun: dr Agnieszka Graboń)

Radosław Kot (opiekun: mgr Aneta Knapik)

 

Do etapu rejonowego ogólnopolskiej olimpiady matematycznej zakwalifikowali się:

  • Bartłomiej Garus (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)
  • Maciej Góralczyk (opiekun: mgr Katarzyna Kosek)

 

W etapie wojewódzkim konkursu ,,Śladami żołnierzy wyklętych.Witold Pilecki w panteonie      polskiej historii" udział wziął Michał Góra (opiekun: dr Agnieszka Graboń)

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

Informujemy, że Michał Gutkowski został laureatem dwóch konkursów tematycznych, zaś Artur Lehrfeld finalistą konkursu informatycznego !!!

Gratulujemy !!!

 

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

  • Artur Lehrfeld (informatyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Michał Gutkowski (opiekun: dr Agnieszka Graboń) w konkursach tematycznych "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" oraz "Taki to mroczny czas ... 70 rocznica Powstania Warszawskiego".

 

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

  • Michał Gutkowski (historia, opiekun: dr Agnieszka Graboń);
  • Katarzyna Gorczowska (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Maciej Góralczyk  (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);
  • Michał Gutkowski (geografia, opiekun: mgr Zofia Gajos);
  • Maciej Góralczyk (j.angielski, opiekun: mgr Ewa Adamus);
  • Anna Gąsiorowska (j.niemiecki, opiekun: mgr Agnieszka Mucha);
  • Grzegorz Nowak (j.niemiecki, opiekun: mgr Helena Knapczyk);
  • Artur Lehrfeld (informatyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);
  • Anna Gąsiorowska (wos, opiekun: mgr Aneta Knapik);
  • Łukasz Ficek (wos, opiekun: mgr Aneta Knapik);
  • Michał Gutkowski (wos, opiekun: mgr Aneta Knapik);

 

Do etapu rejonowego konkursów tematycznych zakwalifikowali się:

Michał Gutkowski I Mateusz Wieliński (opiekun: dr Agnieszka Graboń)

  • "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
  • "Taki to mroczny czas ... 70 rocznica Powstania Warszawskiego"

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Finaliści konkursów przedmiotowych:

  • Alicja Nogala - finalistka małopolskiego konkursu z biologii
  • Mateusz Pławny - finalista małopolskiego konkursu z języka niemieckiego.

 

Gratulujemy Alicji oraz Mateuszowi a także opiekunom pani Bożenie Moskała i pani Helenie Knapczyk !!!

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

* Alicja Nogala (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);

* Patrycja Rączka (biologia, opiekun: mgr Elżbieta Książek);

* Mateusz Pławny (j. niemiecki, opiekun: mgr Helena Knapczyk);

 

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

 

Mateusz Pławny został finalistą małopolskiego konkursu z języka niemieckiego.

Gratulujemy Mateuszowi oraz pani Helenie Knapczyk !!!

 

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

* Dominik Łopatecki (matematyka, opiekun: mgr Bogumiła Kasperek);

* Mateusz Pławny (j. niemiecki, opiekun: mgr Helena Knapczyk);

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

 

A oto już najlepsi z najlepszych – trójka finalistów Małopolskiego Konkursu Biologicznego – Anna Warchał, Gabriela Gierek i Adrian Michałek wraz z opiekunem – mgr Bożeną Moskałą

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

* Karolina Augustyniak (j. angielski, opiekun: mgr Monika Pływacz);

* Joanna Dyrcz (j. niemiecki, opiekun: mgr Agnieszka Mucha);

* Gabriela Gierek (j. niemiecki, opiekun: mgr Agnieszka Mucha; biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);

* Zuzanna Oboza (matematyka, opiekun: mgr Bogumiła Kasperek);

* Grzegorz Kleszcz (matematyka, opiekun: Bogumiła Kasperek; WW Wiem Więcej: opiekun: mgr Aneta Knapik);

* Piotr Szydło (historia, opiekun: mgr Aneta Knapik);

* Wojciech Burzyński (informatyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);

* Piotr Szafran (informatyka, opiekun: mgr Katarzyna Kosek);

* Anna Warchał (biologia, opiekuni: mgr Bożena Moskała, mgr Elżbieta Książek);

* Adrian Michałek (biologia, opiekun: mgr Bożena Moskała);

* Maciej Masłowski (WW Wiem Więcej, opiekun: mgr Aneta Knapik).

Zmiana terminu Rady Pedagogicznej.

Aktualności

Kontakt

  • Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Tomicach
    ul. Dworska 9A
    34-100 Tomice
  • 033 873 22 35

Galeria zdjęć